Raidījuma CIEMOS dalībnieki pārbaudīs savus spēkus Rogovkā

Publicēts 09.10.2014

Raidījuma Ciemos dalībnieku otrā satikšanās norisināsies Nautrēnu pagasta Rogovkā. Piecas komandas no pieciem Latvijas vēsturiskajiem novadiem turpinās iesildīties un uzkrāt zināšanas, asināt erudīciju un demonstrēt savu izdomu, lai noskaidrotu labākā ciema godu. Ciemos otro sēriju varēs noskatīties ceturtdien, 9. oktobrī, LTV1 uzreiz pēc Laika ziņām plkst. 19:15.

Arī raidījuma otrajā sērijā skatītāji varēs sportiska azarta dzinējspēju un degsmi iedvesmot latviešu varēšanu, atklājot ko jaunu par savu un kaimiņu ciemu un talkā ņemot dalībniekiem iepriekš neizpētītas funkcijas it kā labi pazīstamajos viedtālruņos.

Latgale ir darītāju zeme, tāpēc šoreiz, apvienojot viedumu, briedumu un jaunību, dalībniekiem būs jāveic uzdevumi vairāk darāmajā kārtā, kur neiztikt bez saziņas ar Rogovkas vietējiem. Latvijas slēpto vērtību meklētājiem būs jāatklāj vārdi raidījuma vadītāja Kozmena izveidotā latgaliešu-latviešu vārdnīcā, nāksies pasvīst, lai noskaidrotu, vai tiešām īsta latgaliešu dziesma ir pa spēkam tikai īstiem latgaliešiem, kā arī būs jāatgriežas tālā senatnē un jāuzvirpo māla alus kauss.

Dalībnieki pat nenojautīs, ka viņu pašu vērtējums ietekmēs pretinieku paveikto aklajā vērtēšanā.

Pēc pirmajām piecām sērijām spēli pametīs tā komanda, kurai būs veicies vismazāk. Pēc tam – katrā etapā pa vienai, lai spēles finālā, sacenšoties trim komandām, pārliecinātos, kurā Latvijas novadā dzīvo visvarošākā un viedākā komanda!

Latvijas Mobilā telefona un VFS Films kopīgi veidotās TV viedspēles ar domāšanu darāmajā kārtā – CIEMOS galvenais režisors ir Uģis Olte, producente – Ilze Celmiņa.

Informatīvi raidījumu atbalsta Rīgas Viļņi, Radio SWH, Latvijas Avīze un Delfi.lv.

Raidījumu LTV1 ēterā var redzēt katru ceturtdienu plkst.19:15 ar atkārtojumu tās pašas nedēļas sestdienā plkst.15:00. Kopumā skatītājus priecēs 8 raidījumi.

Dace Kristiāna Ūdre
VFS Films sabiedriskās attiecības un mārketings

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0