“Pušas biedrība” saņem atbalstu sporta inventāra iegādei

Publicēts 28.09.2017

Pateicoties dalībai Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izsludinātajā konkursā par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem 2017. gadā, “Pušas biedrība” saņēmusi 400.00 euro. Projekta „Sporto aktīvi” ietvaros tiks iegādāts sporta inventārs (3 bumbas – volejbola, basketbola, futbola, pumpis, 2 basketbola stīpas ar tīklu, pludmales volejbola komplekts, futbola vārti). Tas ļaus veicināt jauniešu lietderīga brīvā laika pavadīšanas un neformālās izglītības popularizēšanu un aktualizēšanu.

Laipni aicinām visus Rēzeknes novada, Pušas pagasta jauniešus un visus, kam ir vēlēšanās sportot, izmantot inventāru savām sportiskajām aktivitātēm, piesakoties Pušas pagastā darbdienās pie Janas Siņķēvičas no plkst. 8.00 – 12.00. un no 13.00. – 16.00 pie Evijas Litke. Pludmales volejbola komplekts ir pārvietojams, tāpēc ir iespējams izmantot privātos pasākumos (iepriekš saskaņojot). Kontakti saziņai – novuspusa@inbox.lv

Kristīne Zuja

Madaras Bērtiņas foto

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0