Piedalies EURES izstādē “Darbs un Karjera 2014″!

Publicēts 09.09.2014

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiāle šī gada 18.septembrī organizē starptautisko EURES izstādi „Darbs un Karjera 2014” Rēzeknē. Pasākums tiek rīkots ar mērķi vienuviet sniegt izstādes apmeklētājiem konsultācijas un informāciju par darba iespējām un tiesībām, karjeras plānošanas un veidošanas, kā arī biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un citviet Eiropā, papildus dodot iespēju darba meklētājiem klātienē tikties ar Latvijas un ārvalsts darba devējiem un to pārstāvjiem, un NVA, “Europe Direct” informācijas centru Austrumlatgalē, ārvalsts Nodarbinātības dienestu ekspertiem.

Izstādes laikā tiek plānotas arī vairākas prezentācijas. Dalība un ieeja pasākumā ir bez maksas. Izstādē tiek gaidīti bezdarbnieki, darba meklētāji, to starpā jaunieši un studenti, kā arī citu institūciju pārstāvji, kurus interesē praktiska informācija un derīgi padomi par darba un karjeras iespējām Latvijā un citās Eiropas valstīs.

Pasākuma programma

Papildus informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni pasākuma koordinatorei Rēzeknē Ingai Gerasimovai (NVA Rēzeknes filiāles konsultante EURES jautājumos) pa tālr. 646 07807 vai sūtot e-pastu uz adresi Inga.Gerasimova@nva.gov.lv.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0