Pēc iedvesmas uz Latgali

Publicēts 28.09.2020

Pateicoties Latvijas Investīciju Attīstības Aģentūras (LIAA) Tūrisma departamentam, Latgales reģiona Tūrisma asociācijas biedriem un citiem tūrisma nozares pārstāvjiem 18. septembrī bija iespēja apmeklēt pieredzes apmaiņas semināru.

Semināra mērķis bija pārņemt labo praksi, dibināt jaunus kontaktus, iepazīties ar nozares jaunumiem un inovācijām un arī bagātinātu personīgo pieredzi, veicinot sava tūrisma pakalpojuma pilnveidi. Vizītes laikā tika apskatīti dažādi objekti, kur katrs pārstāvēja savu tūrisma apakšnozari (naktsmītne, ekspozīcija, dabas tūrisms u.c.).

Pēc vizītes tūrisma uzņēmēji atzina, ka šādi pieredzes apmaiņas semināri ir ārkārtīgi nepieciešami sava redzes loka paplašināšanai, jaunu metožu ieviešanai un ilgtspējīgas sadarbības radīšanai. Šogad seminārā piedalījās gan viesu māju saimnieki, gan muzeju/ekspozīciju darbinieki, tūrisma centru pārstāvji un individuālie gidi.

Savukārt, kā uzsver Tūrisma asociācijas priekšsēdētāja Jeļena Kijaško: “Pateicoties LIAA Tūrisma departamenta atbalstam, Latgales tūrisma asociācijas biedriem un citiem reģiona tūrisma uzņēmējiem jau vairākus gadus pēc kārtas ir iespēja smelties jaunu pieredzi, kā arī izzināt gan sava, gan citu reģionu piedāvājumu, gūstot jaunas idejas un turpinot attīstīt un pilnveidot savu pakalpojumu klāstu. Mūsdienās ir ārkārtīgi svarīgi pārzināt pakalpojumu klāstu ne vien vietējā, bet arī plašākā reģiona līmenī.”

Plašāku informāciju par Latgales reģiona Tūrisma asociācijas aktivitātēm var gūt mājaslapā www.latgale.travel, konkrētu jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši var rakstīt uz e-pastu – ezerzeme.latgale@gmail.com. Savukārt Latgales tūrisma piedāvājumi, jaunumi un aktualitātes regulāri tiek publicētas Facebook lapā Latgale.travel, bet iedvesmai un mirkļa atelpai – iesakām sekot Instagram kontam Latgale.travel.

 

Informāciju sagatavoja
Latgales Tūrisma asociācija

Asociacijas_brauciens_2020_Dvietes_palienas_info_centrsAsociacijas_brauciens_2020_Pasta_muzejs_Aglona Asociacijas_brauciens_2020_Varaklanu_muizas_pils

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0