Pasākumi janvārī Rēzeknes novada bibliotēkās

Publicēts 07.01.2015
Foto no interneta resursiem

Anna Sakse, Džeralds Darels, Antons Čehovs un Gundega Repše – šie ir janvāra jubilāri, kuru radīto grāmatu izstādes šomēnes aicinām apskatīt Rēzeknes novada bibliotēkās. Tāpat vairākas bibliotēkas piedāvā izstādes par drosmīgajiem barikāžu dalībniekiem, kā arī par 1. janvārī iesākto Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, savukārt ja tumšajos ziemas vakaros gribas ko uzadīt, idejas var smelties iespieddarbu izstādēs par rokdarbiem. Novada bibliotēkas gaida arī bērnus, piemēram, Kantinieku bibliotēkā 23. janvārī notiks bērnu zīmējumu konkurss „Ak, šī burvīgā ziema”, savukārt Griškānu bibliotēkā 12. janvārī būs bērnu pēcpusdiena „Lasīsim kopā”.

PASĀKUMU PLĀNS

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0