Aicina iesaistīties labdarības akcijā “Ceļojums uz Ogri”

Publicēts 08.01.2020

Ogres novada pašvaldība aicina Latvijas novadu ļaudis piedalīties interesantā labdarības akcijā, noskatoties jauno filmu par Ogres novadu. Nauda par ieejas biļetēm tiks novirzīta  labdarībai – sociālā dienas centra “Saime” vajadzībām.

Kā Rēzeknes novada pašvaldību informēja Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis, 2019. gada nogalē ar Ogres novada pašvaldības atbalstu tapusi radošās apvienības “ZB” filma “Ceļojums uz Ogri”. Filma iepazīstina skatītājus ar Ogres novada tūrisma objektiem, vēsturisko kūrorta tradīciju un kultūras aktivitātēm Ogrē. Pēdējos gados, izmantojot Ogres novadā esošās unikālās dabas vērtības un pateicoties mērķtiecīgiem pašvaldības ieguldījumiem tūrisma infrastruktūras attīstībā, Ogre ir kļuvusi par tūristiem pievilcīgu galamērķi

Filmā piedalījušies biologs Māris Olte, spēkavīrs Raimonds Bergmanis, basketbola zvaigzne Kaspars Bērziņš, aktieri Lauris Dzelzītis, Sanda Dejus, Arvis Zēmanis, sabiedrībā zināmi ogrēnieši, tostarp Latvijas eksprezidents Raimonds Vējonis, Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis, kā arī BK “Ogre”sportisti un Ogres novada Kultūras centra kolektīvu dalībnieki.

Akcijā “Ceļojums uz Ogri” iegūtos finanšu līdzekļus Ogres novada pašvaldība sadarbībā ar Ogres novada Sociālo dienestu plāno novirzīt Sociālā dienesta struktūrvienībai – dienas centram “Saime”. Centrs, kas atrodas Upes prospektā 16, Ogrē nodrošina sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstību, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas personām ar intelektuālās attīstības traucējumiem un psihiskām saslimšanām.

No ieejas biļešu pārdošanas iegūtie līdzekļi tiks izlietoti dienas centra “Saime” klientiem (cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem un psihiskām saslimšanām, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu un kuriem ir I vai II invaliditātes grupa), sedzot reitterapijas, fizioterapijas, kā arī mūzikas terapijas, kustību terapijas u.c. nepieciešamo aktivitāšu izmaksas.

Sīkāku informāciju iespējams iegūt, rakstot uz e-pastu info@visitogre.lv vai zvanot pa tālruni 29491685.

Rēzeknes novada pagastu kultūras darbiniekus, kuri vēlētos savā pagasta demonstrēt šo filmu, lūdzam līdz 20. janvārim informēt pa e-pastu anna.rancane@rezeknesnovads.lv.

Anna Rancāne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0