Ozolaines pagasta tautas namu vadīs Santa Ostaša

Publicēts 16.12.2015

16. decembrī Ozolaines pagasta pārvaldē notika pieteikumu izvērtēšana konkursam uz vakanto Ozolaines pagasta tautas nama vadītāja amatu. Kopumā konkursam bija pieteikušies deviņi pretendenti, no kuriem seši tika aicināti uz pārrunām. Pretendentus vērtēja Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājs Edgars Blinovs, Rēzeknes novada Kultūras nodaļas vadītāja Ināra Pleikšne, Ozolaines pagasta projektu vadītāja un Lūznavas muižas kultūras projektu vadītāja Inga Drele, Ozolaines pagasta jaunatnes lietu speciāliste Leila Rasima un Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Ļaksa.

Izvērtējot pretendentu izglītību, darba pieredzi, kā arī Ozolaines pagasta tautas nama attīstības redzējumu, par atbilstošāko pretendentu tika atzīta Santa Ostaša. Jaunajai tautas nama vadītājai ir Rīgas Stradiņa universitātē iegūta augstākā izglītība sabiedrisko attiecību jomā. Viņa ir strādājusi gan kā projektu vadītāja, gan tirdzniecības un reklāmas aģente. Pēdējā laikā Santa vairāk pievērsusies darbam pašas dibinātajā uzņēmumā SIA “creative S”, kas nodarbojas ar Latvijā ražoto rokdarbu un mājražotāju izstrādājumu popularizēšanu un tirdzniecību internetā, kā arī pasākumu organizēšanu. “Darbs svētku aģentūrā devis bagātīgu pieredzi dažādos pasākumu rīkošanas posmos – gan scenārija rakstīšanas, gan pasākuma vadīšanas, gan noformēšanas – šīs visas zināšanas dos pienesumu arī darbā tautas namā,” pastāstīja Santa Ostaša. Ozolaines pagasta kultūras dzīvē viņa ir plānojusi gan saglabāt šī brīža cilvēku iecienītākos pasākumus, gan arī veidot jaunus, piemēram, amatnieku tirdziņus.

Santa Ostaša darbu Ozolaines tautas namā uzsāks 4. janvārī. Jāatzīmē, ka pirmais lielākais pasākums jauno vadītāju sagaida jau drīz pēc tam – 14. janvārī, kad tautas namā notiks karnevāls pagasta senioriem.