Novembrī notiks bezmaksas informatīvais seminārs par ES programmu „Eiropa pilsoņiem”

Publicēts 28.10.2019

Kultūras ministrijas ES programmas „Eiropa pilsoņiem” (turpmāk tekstā – Programma) informācijas punkts Latvijā aicina piedalīties bezmaksas informatīvajā seminārā, kurš notiks š.g. 21.novembrī viesnīcā „Neiburgs” (zālē „Amaryllis”), Jaunielā 25/27, Rīgā.

Semināra mērķis ir informēt Latvijas pašvaldību un to padotības iestāžu, kā arī nevalstisko organizāciju un biedrību pārstāvjus par programmu „Eiropa pilsoņiem”.

Informatīvais seminārs būs īpašs ar to, ka līdztekus informācijai par Programmas piedāvātajām finansējuma iespējām un veidlapas aizpildīšanas specifiku, projekta iesniedzējorganizācijas pieredzē dalīsies nodibinājuma „Sabiedrības Līdzdalības Fonda” pārstāve, kura stāstīs par Programmas 2.atbalsta darbības 3.apakšpasākuma „Pilsoniskās sabiedrības projekti” ietvaros atbalstīto projektu „Smart eDemocracy Against fake news” (Gudra digitālā demokrātija pret viltus ziņām), kas tika atbalstīts 2018.gadā.

Semināra programma ŠEIT

Reģistrācija semināram ŠEIT

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0