Notiks seminārs par uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai pieejamo finansējumu Rēzeknes novada teritorijā

Publicēts 05.01.2015

Rēzeknes novada pašvaldības un novada pagastu pārvalžu izveidotais Nodibinājums „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) ir izsludinājis projektu konkursu, kurā ir iespējams saņemt finansējumu savas uzņēmējdarbības uzsākšanai un/vai attīstībai. Projekti jāiesniedz no 15. janvāra līdz 16. februārim un apstiprināšanas gadījumā finansiālais atbalsts ir 90 procenti.

Lai gūtu plašāku informāciju, interesenti tiek aicināti apmeklēt semināru, kas notiks 12. janvārī pl. 10:00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē). Semināra laikā būs iespēja iepazīties ar projekta konkursa nosacījumiem un saņemt praktiskus padomus saistībā ar dokumentu sagatavošanu dalībai konkursā. Uz semināru īpaši aicināti tie, kuri vēlas uzsākt pārtikas ražošanu mājas apstākļos, jo par likumdošanas prasībām šajā jomā pastāstīs pārstāvis no Pārtikas un veterinārā dienesta.

Noskaidrot interesējošos jautājumus var, zvanot Nodibinājuma LEARN vecākajai konsultantei Dainai Butlerei (tālr. 26543286).

Plašāka informācija par projektu konkursu

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0