Notiks seminārs par pieteikšanos Erasmus hartai augstākajā izglītībā

Publicēts 31.03.2015

2015. gada 31. martā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē semināru augstākās izglītības institūcijām par pieteikšanos Erasmus hartai augstākajā izglītībā (ECHE).

Seminārs notiks VIAA telpās Vaļņu ielā 3, 2. stāvā, plkst. 14.00. Plānotais semināra ilgums – divas stundas.

Pieteikšanās semināram līdz 2015. gada 27. martam, nosūtot e-pastu ar dalībnieka vārdu, uzvārdu un e-pastu Augstākās izglītības projektu nodaļas vecākajai programmas speciālistei Līvijai Mačtamai (e-pasts: livija.mactama@viaa.gov.lv).

Eiropas Komisija (EK) ir uzsvērusi, ka pieteikumi tiks ļoti rūpīgi izvērtēti. Tādēļ semināra dalībnieki aicināti nākamās nedēļas laikā izskatīt pieejamo informāciju, pieteikuma veidlapu un iesūtīt Līvijai Mačtamai (livija.mactama@viaa.gov.lv) jautājumus par ECHE pieteikuma aizpildīšanu. Jautājumus, kas tiks iesūtīti līdz 27. martam, apkopos un atbildes tiks sniegtas semināra laikā.

Elektronisko pieteikumu iesniegšanas termiņš EK: 2015. gada 30. aprīlis (plkst. 12:00 pēc Briseles laika)

Lūdzam ņemt vērā – pieteikums ECHE jāiesniedz tām augstākās izglītības iestādēm, kas vēlas piedalīties Erasmus+ programmas aktivitātēs.

Pieteikuma veidlapas un vadlīnijas pieteicējiem, kā arī cita informācija ir pieejama EACEA mājaslapā, kā arī VIAA mājaslapā.

Informācijas avots: Valsts izglītības attīstības aģentūra

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0