Noteikti uzvarētāji konkursā „Rēzeknes novada uzņēmums”

Publicēts 13.11.2013

Jau otro gadu Rēzeknes novada pašvaldība rīko konkursu „Rēzeknes novada uzņēmums”. Lai noteiktu šī gada labākos un veiksmīgākos darba darītājus, no septembra beigām līdz novembra sākumam vērtēšanas komisija apmeklēja konkursam izvirzītos pretendents to saimnieciskās darbības veikšanas vietās. Uzņēmējus vērtēja Rēzeknes novada Teritorijas attīstības, plānošanas, tautsaimniecības, vides un infrastruktūras jautājumu pastāvīgās komitejas priekšsēdētājs Imants Skudra, Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Anna Jaudzema, Uzņēmēju konsultatīvās padomes pārstāvis Jānis Kuzminskis, Rēzeknes Augstskolas pārstāve Lolita Kivleniece-Kuzņecova, Rēzeknes novada domes deputāts Aivars Buharins, Dricānu pagasta pārvaldes vadītāja Skaidrīte Melne un Mākoņkalna pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs. Komisija izvērtēja katra pretendenta atbilstību nominācijai, piešķirot punktus. Kad tika apmeklēti visi izvirzītie uzņēmumi, vērtēšanas komisija apkopoja punktu skaitu un noteica uzvarētājus astoņās nominācijās. Lai gan rezultāti jau zināmi, tie paliks noslēpums līdz pat svinīgajai balvu pasniegšanas ceremonijai 2014.gada 19.martā – Jāzepa dienā, pastāstīja konkursa norises organizatore Marta Marineca.