Noslēdzies ALAAS konkurss ,,Eglītes rotājumi no izlietota iepakojuma!’’

Publicēts 18.12.2017

7. decembrī noslēdzās SIA ALAAS konkurss ,,Eglītes rotājumi no izlietota iepakojuma!’’. Konkursa dalībnieki – pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi no visa ALAAS darbības reģiona, veidoja eglīšu rotājumus, par pamatu izmantojot dažādus izlietotus iepakojuma materiālus. Konkursa pamatmērķis – ar radošu pieeju veicināt bērnu izpratni par nevajadzīgu lietu utilizācijas iespējām, saskatot katrā lietā tās alternatīvas izmantošanas iespējas, kas ļauj mazināt radīto atkritumu daudzumu.

Konkursā piedalījās audzēkņi no 20 PII vai izglītības iestāžu pirmsskolas grupām. Kopā ar saviem skolotājiem un vecākiem, bērni izveidoja fantastiskus darbus, kas spēj gan priecēt cilvēkus, gan rotāt jebkuru eglīti. Kopā ir izgatavoti gandrīz 300 eglītes rotājumi – pārsliņas, rūķīši, zvaniņi, bumbas, pingvīni, sniegavīri, eņģeļi, ziemeļbrieži un daudz kas cits.

Darbi, kas konkursā ieguva 1. – 3. vietu, būs apskatāmi no 20. decembra līdz 5. janvārim Rēzeknes pilsētas Nacionālo biedrību kultūras namā, kur 5. janvārī plkst.10.00 notiks konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākums. Pārējie darbi rotās svētku egli sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā ,,Križevņiki’’.

Konkursa dalībnieki parāda, ka , lai radītu brīnumskaistu rotu svētku eglei, vajag nedaudz materiālu ( šajā gadījumā iepakojums vai iepakojuma sastāvdaļas ), izdomu, centību un kopā darīšanu!

Paldies visiem konkursa dalībniekiem, skolotājiem, vecākiem! Lai vides un resursu saudzēšana kļūst par mūsu visu paradumu!

Konkursa rezultāti ALAAS mājaslapā – www.alaas.lv

SIA ALAAS

 

 

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0