Nautrēnu pagasta sporta hallei-kultūras namam iegādāti jauni krēsli

Publicēts 12.10.2017

Nautrēnu pagasta pārvalde 2017.gadā realizēja projektu “Krēslu iegāde Nautrēnu pagasta sporta hallei-kultūras namam” . Projekts tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma ”Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projekta kopējās izmaksas bija 5989,50 EUR, no tiem 5390,55 bija publiskais finansējums (summa kuru sedz LAD ) un 598,95 pašu finansējums ( summa kuru sedz Nautrēnu pagasta pārvalde).

Projekta ietvaros tika iegādāti 300 jauni krēsli sporta halles-kultūras nama vajadzībām. Krēsli ir daudzfunkcionāli, ar iespēju tos izmantot dažādi kombinējot, pielāgojot katra atsevišķa pasākuma norises vajadzībām. Nu jau vairākos pasākumos nautrēnieši un ciemiņi ir izmēģinājuši jaunos krēslus un ir saņemtas labas atsauksmes gan par  pievilcīgo izskatu, gan par to ērtībām un mobilitāti lietošanā.

 

elfla

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0