Māmiņu dienas koncerts Rēzeknes novada pašvaldībā

Publicēts 14.05.2014

Mamma, māmiņa, māmulīte, tas ir vārds, kas mums ir visdārgākais un nozīmīgākais visu mūžu. Arī tad, kad jau esam kļuvuši pieauguši, kad mātes līdzās vairs nav, tomēr viņas labvēlīgais spēks ir jūtams ik dienas. 14. maijā Rēzeknes reģiona lauku sieviešu biedrība „Sidrabrasa” Rēzeknes novada māmiņas aicināja uz koncertu, kurā ar sirsnīgiem priekšnesumiem iepriecināja Kaunatas vidusskolas 2.-4.klašu deju kolektīvs, Kuzminsku ģimene no Kaunatas, Sakstagala pagasta sieviešu vokālais ansamblis, solisti Kārlis Taranda no Feimaņu pagasta un Guntars Skudra. Tāpat mīļus un uzmundrinošus vārdus klātesošajām māmiņām veltīja Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, dzejniece Anna Rancāne, Aglonas maizes muzeja saimniece Vija Kudiņa, Izglītības pārvaldes speciālās izglītības atbalsts centra pārstāve Natālija Melne un Gaigalavas bāriņtiesas priekšsēdētāja Ilona Delvere, kā arī šī pasākuma organizatore, biedrības “Sidrabrasa” vadītāja Rita Tērauda.

DSC_0772 DSC_0773 DSC_0774 DSC_0779 DSC_0785 DSC_0787 DSC_0789 DSC_0791 DSC_0796 DSC_0803 DSC_0810

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0