Lūznavas muižā notiks seminārs tūrisma uzņēmējiem

Publicēts 27.10.2015
Lūznavas muiža

Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē 26. oktobrī, 2. novembrī un 9. novembrī organizē semināru „Eiropas Savienības uzņēmumu ražoto preču konkurētspējas celšana”. Par semināra norises vietām izvēlēta Lūznavas muiža un viesu māja “Zaļā sala”, paredzēts arī pieredzes apmaiņas brauciens uz Vidzemi.

Semināra tēmas ir aktuālas ikvienam, kas darbojas vai vēlētos darboties tūrisma jomā — “Komunikācijas un tēla nozīme tūrisma jomā”, “Komunikācija un kvalitāte attiecībās ar viesiem un ikdienas darba organizācijā”, kā arī “Kvalitatīva tūrisma produkta veidošana, pielāgošana dažādām mērķa grupām un esošo produktu kvalitātes uzlabošana”.

Pieteikšanās pa tālruni 29327265 vai pa e-pastu turisms@karsava.lv. Vairāk informācijas par semināra programmu: pielikumā. Savukārt 26. novembrī Latgales vēstniecībā “Gors” notiks Latgales tūrisma konference “Kvalitāte Latgales tūrismā — svarīgs faktors konkurētspējīga galamērķa attīstībā”.

logoeirp

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0