Lūznavas muižā — koncertprogrammas „Saule iz placa” pirmatskaņojums

Publicēts 19.10.2015

Svētdien, 25. oktobrī, plkst. 14.00 Lūznavas muižu rudenīgi muzikālās noskaņās ieskandinās Rēzeknes novada vokālā studija „Skonai” un Rīgas Tehniskās universitātes jauniešu vokālais ansamblis „Jauna Nianse” ar koncertprogrammu „Saule iz placa”.

Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” mākslinieciskā vadītāja Guntra Kuzmina atzīst, ka „rudens ir tik krāšņu nošu lappušu bagāts, ka dziesmas steidz rotāties līdzi un saule ir tā, kura sēž mums uz pleca un ved pa šīm rudenīgajām mūzikas takām.”

Vokālais ansamblis „Jauna Nianse” (vadītāja Anitra Kuzmina) ir nosvinējis 15 gadu jubileju un gatavojas jaunām koncertprogrammām, tāpēc rosīgi dodas iepriecināt klausītājus arī Latgalē.

Koncertā skanēs gan latgaliešu tautasdziesmas, gan Kārļa Lāča, Ērika Ešenvalda, Guntras Kuzminas, Anitras Kuzminas un Ērika Ķiģeļa latviešu oriģināldziesmas. Ansambļu skanējumu koncertā papildinās vijoles, flautas un ģitāras spēle.

Koncertprogramma „Saule iz placa” turpinās Lūznavas muižā notiekošo koncertu sēriju, kurā līdz šim ar senās mūzikas un kamermūzikas programmām uzstājušies mākslinieki no Latvijas, Spānijas, Čehijas un Šveices, bet 18. oktobrī notika arī džeza mūzikas programmas koncerts.

Koncertu organizē Rēzeknes novada vokālā studija „Skonai” sadarbībā ar Lūznavas muižu. Ieeja pasākumā ir bez maksas, bet vietas uz koncertu jārezervē, zvanot +371 29390701.

Plašāk:
Iveta Balčūne
Lūznavas muižas pārvaldniece
E-pasts: muiza@luznava.lv, tālr.: +371 29390701

Guntra Kuzmina
Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” vadītāja
E-pasts: skonai@inbox.lv, tālr.: +371 28617836

Jauna Nianse_webSkonai_web