LTV1 Vides filmu studija aicina novada ļaudis pieteikties jaunai televīzijas spēlei

Publicēts 16.07.2014

Latvijas jaunatklāšanas raidījuma TE! veidotāju komanda ir uzsākusi veidot jaunu, līdz šim nebijušu TV raidījumu – brīvdabas spēli, kas kopīgā azartā apvienotu 3 paaudžu ļaudis no visiem Latvijas lauku novadiem (Rīga šoreiz atpūšas!) Īpaši tiek aicināti pieteikties dalībnieki no Latgales un Sēlijas.  Spēles tēma būs kluso Latvijas stūru noslēpumi un to atklāšana.
Brīnumainas lietas un prasmes, kas vienmēr ir bijušas mums degungalā, bet palikušas nepamanītas un kuru atklāšanā Tu dabūsi vēlreiz pagaršot bērnības spēļu garšu. “Kazaku-razboiņiku” adrenalīns, apslēptās mantas noslēpuma aura, jaunu zināšanu meklēšana un veco likšana lietā – tas viss tur būs! Mēs ceram pamodināt to azartu, kas Latvijas iedzīvotājos  dzirkstī tad, kad vajag “samizot” kaimiņciemu futbola mačā, vai uzvarēt cīņā par sakoptāko pagasta sētu! Galu galā – ar šo spēli mēs noskaidrosim, kurā Latvijas novadā un ciemā mīt visvarošākie ļaudis!

Mūs interesē trīs paaudzes — jaunība, briedums un viedums. Spēles noteikumi lielā mērā balstīsies uz spēju sadarboties šo triju paaudžu starpā un likt lietā katras vecuma grupas trumpjus. Tātad – viens spēlētājs būtu tas, ko sauc par pusaudzi un jaunu jaunieti – 14 – 22 g.v.  Brieduma paaudze – kas iepriekšminētajiem varētu būt tēvi un mammas – 36 – 50 g.v. Vieduma paaudzei pieskaitām 60 – 75 g.v., tos, kas ir gana dzīvojuši, lai abiem iepriekšējiem varētu šo to pamācīt. Ideālajā gadījumā mēs gaidām pieteikumu no jau gatava trijnieka – 3 cilvēki no trim dažādām paaudzēm. Jums nav jābūt radiniekiem (bet labi ja tādi būsiet), taču noteikti no  viena ciema vai vismaz novada gan. Taču, ja ir vēlme piedalīties, bet biedrus uzreiz sameklēt neizdodas – nekas, piesakies tāpat! Varbūt Tavā blakusciemā būs vēl kāds gribētājs, kuru tu vēl nepazīsti, bet kas var izrādīties ideāls komandas biedrs!

Kas jādara, lai pieteiktos? Ņem rakstāmo un uzraksti par sevi tā, lai mums nav garlaicīgi lasīt. Tas var būt viens teikums, var būt viena lapa (vairāk gan nevajadzētu) un arī viens foto, kur tu esi redzams tāds, kāds dzīvē!  Vai vēl labāk – paņem kādu filmējamo (kaut telefonu) un pastāsti par sevi bez rakstīšanas. Ietaupīsi sev laiku un arī mums būs priekšstats daudz skaidrāks!

Komandas pieteikumus — īsu aprakstu brīvā formā par katru dalībnieku kā arī fotogrāfiju – gaidām uz e-pastu: raidijumsciemos@gmail.com. Visus potenciālos spēles dalībniekus vēlamies aicināt uz klātienes tikšanos/atlasi šī gada 20. jūlijā.

Televīzijas spēle LTV ēterā būs skatāma no šī gada oktobra. Kopā astoņi raidījumi, augustā tiek filmēti 5 raidījumi.

Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi, var rakstīt uz raidījuma e-pastu: raidijumsciemos@gmail.com vai zvanīt Laumai 29607554.

Lauma Brežģe
TV spēle CIEMOS
VFS Films
Tel. 29607554
http://www.vfs.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0