Lielais dāvināšanas prieks Kaunatas pagastu apvienībā

Publicēts 29.12.2020

Ziemassvētku krāsa ir baltā. Balto mēs vēlamies redzēt it visur – uz kokiem, zemes, uz namiem un ne tikai. Tas ir laiks, kad cilvēki meklē balto arī sevī. Tāpēc balto, gaišo gribas vēlēt un dot arī citiem. Vai to lielveikalā nopirksi? Laikam jau ne … To tu vari saņemt tikai no cilvēkiem, kuri vēlējušies sniegt nevis vienkārši dāvanu, bet dāvanu ar pievienoto vērtību – prieku saņemšanas brīdī. Šādas dāvanas nāk no patiesas un tīras sirds, kas vēlējusies redzēt prieku gan maza bērna, gan veca sirmgalvja acīs.

Šādas sirdis ir Kaunatas pagastu apvienības ļaudīm, kuri par spīti šī gada grūtajiem apstākļiem, vēlējušies radīt un dāvāt prieku pagastu apvienības bērniem un vientuļajiem pensionāriem. Tāpēc laikā no 14. līdz 18. decembrim KPA kultūras un pagastu pārvaldes darbinieki bija īpaši aktīvi un darbīgi, lai visi apvienībā deklarētie bērni saņemtu īpaši sarūpētās saldās dāvanas ne tikai izglītības iestādēs, bet arī piegādājot tās ar īpaši Ziemassvētkiem rotātu autobusiņu uz mājām. Svētku busiņš apstājās Kaunatā, Sprūževā, Stoļerovā u.c. , kur bērni varēja saņemt savus konfekšu maisiņus,  kurus rotāja KPA Ziemassvētku vecīša sveiciens “Saldus Ziemassvētkus un veselīgu Jauno gadu!”. Līdztekus arī šogad jaunieši kopā ar jaunatnes lietu speciālistiem neaizmirsa par vientuļajiem cilvēkiem  un sagatavoja speciāli vientuļajiem pensionāriem veltītas dāvanas un apsveikumus, piepildītus ar siltiem un baltiem vārdiem. Cik aktīvi un priecīgi aizritēja šis dāvināšanas laiks Kaunatas pagastu apvienībā, varat apskatīt speciāli izveidotajā videoklipā!

Dāvājiet un dāviniet! Nevis dāvināšanas dēļ, bet emociju piepildījuma un labestības dēļ. Dāvājiet dāvanas ar pievienoto vērtību – prieku, siltu smaidu, labestību! Atkausējiet kādu aizsalušu sirdi šajā aukstajā laikā, un jūs sapratīsiet, ka vērtīgākā un skaistākā dāvana esam mēs paši – mūsu spēja būt kopā ar tiem, kurus mīlam, un tiem, kuriem to visvairāk vajag! Lai veiksmīgs, veselīgs un mīlestības pilns Jaunais gads!

Santa Viša-Gaisiņa

Videoklips: Igors Isupovs
Foto: Dzintra Gribuste, Tamāra Kablanova, Ināra Daugule u.c.

WhatsApp Image 2020-12-16 at 17.08.53 WhatsApp Image 2020-12-16 at 17.22.17 WhatsApp Image 2020-12-16 at 17.22.18 (1) WhatsApp Image 2020-12-16 at 17.22.18 (2) WhatsApp Image 2020-12-16 at 17.22.18 WhatsApp Image 2020-12-19 at 09.10.34 WhatsApp Image 2020-12-19 at 09.11.14

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0