Lauku diena “Slimību un kaitēkļu prognozēšana ābeļu dārzos – lēmuma atbalsta sistēmu priekšrocības augļkopjiem”

Publicēts 10.08.2018

Ceturtdien, 16. augustā visi interesenti tiks gaidīti Gaigalavas pagasta zemnieku saimniecībā “Sīļusala”, kur lauku dienas ietvaros paredzēta plaša programma augļkopjiem.

Apmeklētājiem lietderīgi būs dzirdēt SIA “Latvijas Augu aizsardzības pētniecības centrs” speciālistu ieteikumus par slimību un kaitēkļu izplatības ierobežošanas iespējām ābeļu stādījumos. Tā būs arī viena no izdevībām uzklausīt Dārzkopības institūta vadošā pētnieka ieteikumus koku vainagu veidošanā.

Šādas lauku dienas ir unikālas ar to, ka vienviet satiekas gan izcili nozares speciālisti, pētnieki, gan paši nozarē strādājošie. Notiek demonstrējumi, diskusijas.

Nāciet, brauciet, gūstiet zināšanas!

Pasākums plānots no plkst.11.00 līdz 15.00. Dalībnieku ierašanās no plkst.10.30 līdz plkst.11.00.

Par ierašanos ziņot līdz 13. augustam Laurai Ozoliņai-Polei, rakstot uz laura.ozolina.pole@laapc.lv vai, zvanot uz mob. tālr. 28337691.

Lauku diena notiks Lauku atbalsta dienesta projekta Demonstrējuma tēmas (Lote Nr.19):“Lēmuma atbalsta sistēmas izmantošanas demonstrējums kaitēkļu un/vai slimību ierobežošanā integrētajā audzēšanā dažādos Latvijas reģionos” ietvaros.

LAD Līguma nr.LAD 240118/P19.

Rīkotāji: SIA “Latvijas Augu aizsardzības pētniecības centrs” sadarbībā ar z/s “Sīļusala”.

 

 

 

 

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0