Lauksaimniekus aicina uz semināru

Publicēts 23.01.2018

SIA “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļā, Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, semināru zālē 30. janvārī notiks bezmaksas seminārs lauksaimniekiem, kura laikā varēs uzzināt aktuālo informāciju par Syngenta augu aizsardzības līdzekļu piedāvājumu 2018. gada sezonā. “Väderstad” pārstāvis pastāstīs par SIA “Väderstad” tehnikas jaunumiem, biedrības “Latgales ražojošo lauksaimnieku apvienība” pārstāvis informēs par lauksaimnieku interešu pārstāvēšanas iespējām valsts un citās institūcijās, AS “Luminor Bank” pārstāvis informēs par bankas finansējuma piesaistes iespējām lauksaimniekiem. Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes pārstāvis pastāstīs par nosacījumiem platībmaksājumu saņemšanai no ELFLA 2018. gada maksājumu sezonā graudkopības saimniecībām.

Sīkāka informācija par semināru, zvanot vai rakstot SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja Augkopības konsultantei Anitai Dzenei, mob. 26571714, e-pasts: anita.dzene@llkc.lv

Anita Dzene

Semināra programma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0