“Latvju bērni danci veda” Balvos

Publicēts 05.06.2014

31. maijā 14 skolēnu deju kolektīvi no Rēzeknes un Viļānu novada piedalījās bērnu tautu deju festivālā “Latvju bērni danci veda” Balvos. Novada deju programmu “Nāc ar mani padejot” izdejoja divi Dricānu vidusskolas deju kolektīvi, Gaigalavas pamatskolas dejotāji, divi Maltas 1. vsk. deju kolektīvi , Sakstagala J. Klīdzēja pamatskolas dejotāji, divi Feimaņu pamatskolas deju kolektīvi , Jaunstrūžānu pamatskolas un Rēznas pamatskolas dejotāji, kā arī 4 Viļānu novada deju kolektīvi.

Festivāls “Latvju bērni danci veda” notiek katru gadu dažādās Latvijas pilsētās. Pirmais festivāls norisinājās pirms 19 gadiem Cēsīs. Tiek plānots, ka arī 20. festivāls 2016. gadā notiks Cēsu estrādē.

Liels paldies vadītājiem un dejotājiem, kuri, papildus XI skolu jaunatnes deju svētku repertuāra apgūšanai, spēja sagatavoties un pārstāvēt savu novadu arī šajos svētkos.

Vēlu deju kolektīvu vadītājām un dejotājiem vasarā labi atpūsties, jo nākamajā mācību gadā mūs gaida smags darbs — XI skolu jaunatnes deju svētki, kuriem gatavojas 25 novada deju kolektīvi. Ļoti ceru, ka visi mūsu novada dejotāji izdejos skaistos deju rakstus Rīgā Daugavas stadionā.

 

Silvija Bokta
Rēzeknes un Viļānu novadu deju kolektīvu virsvadītāja


 

maltas_dejotajiDricānu vidusskolas deju kolektīviFeimaņu pamatskolas kolektiviGaigalavas pamatskolas dejotāji jiMaltas 1.vidusskolas dejotājiJaunstrūžānu pamatskolas dejotājiRēznas pamatskolas dejotājiSakstagala J.Klīdzēja pamatskolas dejotājiDeju kolektīvu vadītājasSvētku_noslēgums

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0