Latvijas LAUKU FORUMS aicina pieteikties stipendijām pieredzes apmaiņai

Publicēts 14.10.2014

Eiropas tīkls “Forum Synergies” turpina aktivitāti, kuras ietvaros jauniešiem līdz 35 gadu vecumam ir iespēja doties praksē, iepazīstot kādu projektu vai organizāciju lauku teritorijā, prakstisku saimniekošanu vai citu ar ilgtspējīgu attīstību saistītu tēmu.

Reģistrācija iespējama gan jauniešiem, kas vēlas praksi, gan uzņēmējorganizācijām vai saimniecībām, kas vēlas uzņemt jauniešus, sniedzot tiem piredzi un saņemot “skatu no malas”. Abām pusēm pieejamas stipendijas, tomēr pašreiz jo īpaši nepieciešamas uzņēmējorganizācijas.

Vairāk informācijas par nosacījumiem, reģistrāciju, kā arī laika periodiem un stipendiju apjomu lasiet ŠEIT.

Ja rodas jautājumi vai neskaidrības, var zvanīt vai rakstīt arī Latvijas Lauku forumam.

laukuforums.lv | llf.partneribas.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0