Latgales reģionālā jaunatnes darba konference “Jaunatnes darba nozīme jauniešu iniciatīvu attīstībā reģionos” – IEVIRZI LATGALI!

Publicēts 05.09.2014

Jaunieši, pašvaldību (tai skaitā – pašvaldību jauniešu centri), valsts un nevalstiskā sektora pārstāvji – tiekamies Latgales reģionālajā jaunatnes darba konferencē, lai iepazītos viens ar otru, dalītos ar savu pieredzi, dzirdētu veiksmes stāstus, veidotu sadarbību un novērtētu jauniešus kā resursu Latgales reģiona attīstībai! Pieteikšanās līdz 2014.gada 16.septembrim. Latgales reģionālā jaunatnes darba konference norisināsies 2014.gada 26.septembrī, viesnīcā “Dinaburg”, Dobeles ielā 39, Daugavpilī.

Reģionālās jauniešu konferences „Ievirzi Latgali” mērķis ir apzināt jaunatnes darba lomu un nozīmi jauniešu aktivitātes veicināšanā Latgales plānošanas reģionā, kā arī veicināt jaunatnes darbā iesaistīto pušu sadarbību un pieredzes apmaiņu.

Latgales reģionālajā konferencē vienuviet būs iespēja:

•Satikt 100 cilvēkus, kuri domā, ka jaunieši ir resurss Latgales attīstībai;
•Uzzināt situāciju Latgales plānošanas reģionā jauniešu darba aktivitātes veicināšanas kontekstā;
•Iepazīt jauniešu veiksmes stāstus vietējā un starptautiskā mērogā;
•Gūt jaunu pieredzi un piedzīvot dažādību diskusijās.

Dalība konferencē ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana un izdales materiāli. Pašiem būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz konferences norises vietai – viesnīcai „Dinaburg”, Dobeles iela 39, Daugavpils (http://www.hoteldinaburg.lv/).

Lai pieteiktos konferencei, aizpildi pieteikuma anketu http://ejuz.lv/ievirzilatgali līdz 2014.gada 16.septembrim.

Par rezultātiem informēsim līdz 2014.gada 18.septembrim. Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Mudīte Kiseļova, tālr.: 23467137, e-pasts: mudite.kiselova[at]gmail.com.

Vietu skaits ir ierobežots – 100 dalībnieki.

Pasākuma programma.

Konferenci organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar biedrību „Jaunatnes līderu koalīcija” un biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Latgales reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0