Latgales reģiona jaunieši aicināti piedalīties informatīvo pasākumu ciklā “Īsteno sapni par savu biznesu!”

Publicēts 07.12.2015
Foto no interneta resursiem

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) aicina uz tikšanos vidusskolu pēdējo klašu audzēkņus, lai kopīgi, brīvā atmosfērā divu stundu garumā kliedētu mītus par uzņēmējdarbību kā par kaut ko nesasniedzamu.

Lektoriem, daloties savās zināšanās un pieredzē stāstos par Latgali, jauniešiem būs iespēja ne tikai mācīties un attīstīt savu personību, bet veidot idejas savam veiksmīgam biznesam. Klausītājiem būs iespējams smelties zināšanas un gūt nepieciešamo informāciju un praktisko pieredzi par to, kas ir bizness un uzņēmējdarbība, kā līdz tam nonākt, vai tas ir sarežģīti, vai Latgale piemērota izaugsmei, un saņemt atbildes uz dažādiem aktuāliem jautājumiem.

Interaktīvajā pasākumā tiks iesaistīti ne tikai tā galvenie varoņi – jaunieši, bet arī jaunie uzņēmēji, kas neformālā veidā dalīsies savā pieredzē uzņēmējdarbībā.

LUC pasākumi notiek 30.novembrī Daugavpilī, 1.decembrī Balvu novada Bērzpilī un Tilžā, 3.decembrī Krāslavā, 4.decembrī Līvānos, 7.decembrī Preiļos, 8.decembrī Kārsavas novada Malnavā un Ludzā, 9.decembrī Daugavpils novada Vabolē un 10. decembrī Rēzeknes novada Kaunatā un Dricānos.

Rēzeknes novada Dricānu vidusskolā pasākums notiks ceturtdien, 10. decembrī no pl. 9.00 līdz 11.00. Uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies SIA “Aleksii” (veikals “Zaļais”) valdes locekle Iveta Aleksāne.

Rēzeknes novada Kaunatas vidusskolā pasākums notiks ceturtdien, 10.decembrī no pl.12.00 līdz 14.00. Uzņēmēdarbības veiksmes stāstos dalīsies Biznesa inkubatora “Ideju viesnīca” vadītāja Aija Vanaga.

Pasākumu cikla “Īsteno sapni par savu biznesu” noslēgums paredzēts 17. decembrī Rēzeknē, kad jauniešiem no visas Latgales būs iespēja apmeklēt finiera ražotni “VEREMS” un iepazīties ar studiju iespējām Rēzeknes Augstskolā.

Pasākumu organizē Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0