Labestības koncerts “Atver savu sirdi!”

Publicēts 30.10.2014

Svētdien, 2. novembrī plkst. 13.00 ikviens būs laipni gaidīts uz biedrības „Eņģeļi ar mums” organizēto labestības koncertu „Atver savu sirdi” Rēzeknes Kultūras namā.  Atbalstīsim Rēzeknes pilsētas un novada bērnus, kuriem viņu retās slimības liedz tālāku fizisko, valodas, kustību un citu veselam cilvēkam tik pašsaprotamu un nepieciešamo iemaņu attīstību.

Koncertā piedalīsies Puncuļu ģimene, Laicānu ģimene, Valērija Stibaldijeva, grupa „Zaļā gaisma”, koris „Beregiņi”, Māris Leidums, Svetlana Duļka (Balvi), Ainārs Lipskis, Isnaudas deju kolektīvs „Pērle”, Aleksandrs Babinčuks, ARPC „Zeimuļs” sporta deju pulciņa dejotāji.

Ieeja koncertā par ziedojumiem, kas tiks veltīti bērnu ārstēšanai. Ziedot var arī uz kontu Nr. LV06HABA0551034335290, saņēmējs: Biedrība ”Eņģeļi ar mums” (Reģ. Nr. 40008169258).

Inese Muhamberga
Biedrības “Eņģeļi ar mums” valdes priekšsēdētāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0