Konkurss “Radošākā ģimene Dricānos”

Publicēts 14.07.2014

Svētdien, 13. jūlijā, Rēzeknes novada svētku nedēļas ietvars pie Dricānu kultūras nama pulcējās pagasta aktīvākās ģimenes, lai noskaidrotu labākos konkursā „Radošākā ģimene Dricānos”. Konkursa sākumā dalībnieki asināja prātus viktorīnā „Uzmini nu!”, kurā bija jāatrod atbildes uz jautājumiem par Rēzeknes novadu. Pēc tam, liekot lietā izdomu un pirkstu veiklību, notika sacensība par titulu „Garākais lasītājs”. Turpinājumā dalībnieku radošais gars tika pārbaudīts uzdevumos „Karsta lava zem kājām”, „Gribu redzu, gribu neredzu”, „I robota virtuozs”, „Čuči, guli”, „Karību jūras burvība” un citos. Pasākums aizritēja ar devīzi „Cik labi būt visiem kopā!”, tāpēc arī uzvarētāji bija visi, un visi bija godam nopelnījuši konkursa organizatoru sarūpēto kvasu un saldējumu.

Par nožēlu jāsaka, ka dalībnieku skaits, salīdzinot ar pagājušo gadu, bija krietni mazāks, taču tam ir pamatots izskaidrojums – aktīvākie un sportiskākie bērni bija devušies uz skrējienu „Rāzna – Mākoņkalns”, no kurienes pēcpusdienā atgriezās ar godalgoto 2. vietu un naudas balvu – 100 EUR sporta inventāra iegādei.

Dricānu kultūras nama vadītāja Genovefa Jonāne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0