Konference “Attālinātais darbs – jaunas iespējas reģioniem”

Publicēts 12.09.2014

Rīgas Tehniskā universitāte aicina visus interesentus – praktiķus, pētniekus un atbalstītājus – vienu dienu pavadīt attālinātā darba izaicinājumu un perspektīvu gaisotnē, iepazīstoties ar citu valstu labo praksi un diskutējot par attālinātā darba iespējām Latvijā konferencē “Attālinātais darbs – jaunas iespējas reģioniem” š.g. 2.oktobrī, Rīgas Brīvostas pārvaldes konferenču zālē, Kalpaka bulvārī 12.

Konferencē iepazīstināsim ar 10 Eiropas Savienības valstu kopīgi īstenotā projekta “Micropol – attālinātā darba centri ārpus metropoļu reģioniem” paveikto ekonomiskās aktivitātes veicināšanai lauku reģionos.

Vairāku Rietumeiropas valstu pieredze liecina, ka reģionos iedzīvotāju skaits pieaug straujāk nekā lielpilsētās. Šīs tendences ir saistītas ar informācijas un komunikāciju tehnoloģiju radītajām iespējām strādāt attālināti un savienot izaicinājumu pilnu darbu „zināšanu ekonomikā” ar dzīvi mierīgā un zaļā vidē.

Konferencē ar pieredzi attālinātā darba veicināšanā dalīsies mūsu kolēģi no Somijas, Lielbritānijas, Nīderlandes un kaimiņvalsts Igaunijas. Savukārt Rīgas Tehniskā universitāte iepazīstinās ar attālinātā darba pētījumiem un Rīcības plānu attālinātā darba veicināšanai Latvijā.

Konferences darba valoda – latviešu. Dalībniekiem tiks nodrošināta sinhrona tulkošana, kafijas pauzes un pusdienas.

Aicinām iepazīties ar projekta ietvaros sagatavotajiem materiāliem:

Buklets “Attālinātais darbs – jaunas iespējas reģionu attīstībai”

Video par attālinātā darba centriem Eiropā (angļu valodā)

Rīcības plāns attālinātā darba veicināšanai un attālinātā darba centru veidošanai Latvijā

Labās prakses piemēri Eiropā (angļu valodā)

Micropol projekta mājas lapa (angļu valodā)

Uz tikšanos konferencē -

RTU Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra & Micropol projekta partneri

Konference tiek organizēta ar Eiropas Savienības atbalstu, starpreģionu sadarbības programmas INTERREG IVC programmas līdzfinansētā projekta „Attālinātā darba centri ārpus metropoļu reģioniem” (Nr. 1097R4) ietvaros.

Kontakti:
Iveta Baltiņa, +371 29475777
e-mail: iveta.baltina@rtu.lv

Alise Vītola, +371 29519983
e-mail: alise.vitola@rtu.lv

RTU Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0