Kļūsti par bērniņa sargeņģeli!

Publicēts 17.12.2014

Pavisam drīz pie durvīm klauvēs gada gaišākie, sirdssiltākie un brīnumainākie svētki – Ziemassvētki. Tas ir laiks, kad varam savas ikdienas rūpes uz brīdi atlikt malā un izbaudīt kopābūšanu, mieru un mīlestību, īstais brīdis novērtēt visu patiesi labo un svētīgo, kas mums dots un sniegt palīdzīgu roku tiem, kam tā šobrīd īpaši nepieciešama.

Arī mēs, Rēzeknes novada jauniešu vokālā studija „Skonai”, gada baltākos svētkus gaidām ar nepacietību. Bet mūsu gaidu iemesls neslēpjas tikai piparkūku smaržā, svecīšu liesmiņās vai dāvanās zem eglītes, jo svētki ir ne tikai saņemšanas, bet arī dāvāšanas laiks. „Skonai” ģimene aicina tieši Tevi izbaudīt mierpilnu un sirdssiltuma piepildītu svētku gaisotni kopā ar mums labdarības koncertā „Sorgeņgeļs”, kur skanēs gan studijas mākslinieciskās vadītājas Guntras Kuzminas, gan pašu jauniešu komponēti darbi ar Voldemāra Vogula un Inetas Atpiles- Juganes vārdiem. Palīdzēsim diviem maziem zēniem – Endijam un Eliasam – atgūt veselību, padarot šos svētkus brīnumainākus gan mazo saulstariņu ģimenēm, gan saņemot to neizsakāmi burvīgo sirdsmieru, ko sniedz nesavtīgas dāvāšanas prieks!

Tiksimies 22. decembrī Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē plkst.18.00, Bērzgales sv. Annas Romas katoļu draudzes baznīcā, 24. decembrī plkst. 18.00 un 28. decembrī Dricānu Kultūras namā plkst.11.00, lai vienotos kopīgā sarunā katrs ar savu sargeņģeli un sniedzot palīdzīgu roku tiem spārnotajiem sargiem, kas rūpējas par Endiju un Eliasu!

Mīlestības pilnu svētku gaidīšanas laiku vēlot, -
Rēzeknes novada vokālā studija „Skonai”

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0