Kaunatas dejotāji viesojas Lietuvā

Publicēts 10.06.2014

Kaunatas TN vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kaunata” no 31.05.- 01.06. viesojās Lietuvā pie Druskininku kūrortpilsētas deju kolektīva „Kadagys” (vadītāji Izolina un Aļgimantas Stanioni). Sadraudzība ar šo kolektīvu ilgst vairākus gadus, un jau trešo reizi Druskininku kultūras centrs uzaicina Kaunatas kolektīvu uz Starptautisko tautas deju festivālu „Kadagine” sakarā ar Druskininku pilsētas 220. gadadienu un vasaras tūrisma sezonas atklāšanu.

Bijām priecīgi par lietuviešu dāsno un viesmīlīgo uzņemšanu. Pilsētas dome parūpējās par mūsu izmitināšanu un ēdināšanu vienā no kūrortviesnīcām. Kolektīvs „Kadagys” organizēja saviesīgo vakarēšanu, kurā kolektīvi nobaudīja lietuviešu nacionālos ēdienus, dejas, rotaļas. Vakara gaitā sapazināmies ar Trāķu (Trakai) apriņķa deju kolektīvu „Nava”, izveidojām sadraudzības apmaiņas kontaktus. Apmeklējām pilsētas svētku nakts pasākumus. Nākamajā dienā lietuvieši uzdāvināja mums Akvaparka un Snow arēnas apmeklējumu. Vienā dienā sanāca izbaudīt gan vasaras, gan ziemas priekus.

Ar šo braucienu mēs kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka viss, ko mēs redzam, dzirdam un izjūtam, bagātina mūsu redzesloku, pieredzi, izraisa pozitīvas emocijas, vēlmi sadarboties, iepazīt cittautu kultūras dzīvi.

Kaunatas deju kolektīvs LietuvāKaunatas deju kolektīvs LietuvāKaunatas deju kolektīvs LietuvāKaunatas deju kolektīvs LietuvāKaunatas deju kolektīvs Lietuvā

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0