Jāzepa dienā sveiks Rēzeknes novada veiksmīgākos uzņēmējus

Publicēts 11.03.2014

Jau trešo gadu 19.martā, Jāzepa dienā, kas ir vienīgā gavēņa laika diena, kad pēc kristīgajām tradīcijām drīkst lustēties uz nebēdu, Rēzeknes novada pašvaldība rīkos Uzņēmēju dienu. Šoreiz uzņēmēji pulcēsies Bērzgales kultūras namā.

Pasākuma laikā tiks sveikti konkursa „Rēzeknes novada uzņēmums” dalībnieki un laureāti. Jāatzīmē, ka konkurss aizsākās jau 2013.gada vasarā, kad Rēzeknes novada iedzīvotāju konsultatīvās padomes tika aicinātas pieteikt kandidātus – uzņēmējus, kuri aktīvi darbojas Rēzeknes novada teritorijā, veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību, nodarbinātību, kā arī novada ražošanas teritoriju pievilcību un atpazīstamību. Kopumā konkursam tika izvirzīti 39 pretendenti deviņās nominācijās. Visvairāk pretendentu – katrā pa desmit – tika izvirzīts divās nominācijās „Gada uzņēmums” un „Gada jaunais uzņēmums”, savukārt nominācijai „Gada lielākais darba devējs” pretendentus izvirzīja un uzvarētāju noteica pēc Valsts ieņēmumu dienesta datiem.

Lai izvērtētu uzņēmēju atbilstību konkursa kritērijiem, no 30.septembra līdz 28.oktobrim uzņēmējus viņu darba vietās apmeklēja konkursa vērtēšanas komisija septiņu cilvēku sastāvā: Rēzeknes novada domes Teritorijas attīstības, plānošanas, tautsaimniecības, vides un infrastruktūras jautājumu pastāvīgās komitejas priekšsēdētājs Imants Skudra (komisijas priekšsēdētājs), Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Anna Jaudzema, Uzņēmēju konsultatīvās padomes pārstāvis Jānis Kuzminskis, Rēzeknes Augstskolas pārstāve Lolita Kivleniece-Kuzņecova, Rēzeknes novada domes deputāts Aivars Buharins, Dricānu pagasta pārvaldes vadītāja Skaidrīte Melne un Mākoņkalna pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs.

Lai gan konkursa vērtēšanas komisija savu gala vārdu jau ir teikusi un uzvarētāji ir zināmi, tomēr viņu vārdi tiks atklāti vien Uzņēmēju dienas pasākumā 19.martā. Jāatzīmē, ka uzvarētājiem katrā no deviņām nominācijām tika pasniegta īpaša balva – jaunā mākslinieka Aleksandra Rezvova veidotais dizaina objekts, kas ataino gaišo un reizē arī sarežģīto ceļu uz panākumiem.