Jauns pakalpojums Rēzeknes novadā

Publicēts 29.08.2017

Ir apstiprināts un tiek īstenots projekts Nr. 17-01-AL15-A019.2103-000009 “Pirts nomas pakalpojumu izveide”, kas tika atbalstīts biedrības “ Rēzeknes rajona kopienu partnerība” Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” 3. kārtas konkursā. Projektu realizēs nodokļu maksātājs, saimnieciskās darbības veicējs Jānis Aleksāns. Projekta mērķis ir izveidot pirts nomas pakalpojumu, nodrošinot Rēzeknes novada teritorijā jaunu un interesantu pakalpojumu, vienlaicīgi radot jaunas darba vietas.

Projekta kopējais budžets ir 27 703,81 EUR, no kuriem 19 392,67 EUR ir publiskais finansējums, savukārt 8 311,14 EUR paša līdzfinansējums. Projekta īstenošanas termiņš ir līdz 2018.gada 30.maijam.

Projekta ietvaros tiks iegādāts:

  • 2 kubuli un 2 pirts mucas;
  • 4 piekabes (pirts un kubulu pārvadāšanai, pārvietošanai);
  • telts / nojume, kur veikt pirts un piekabju uzkopšanu, uzglabāšanu, lai nodrošinātu pasargāšanu no lietus, mitruma un tiešiem saules stariem, kas var veikt nozīmīgus bojājumus pamatlīdzekļiem;
  • ūdens sūknis, kas nepieciešami ūdens uzpildei priekš kubuliem;

Papildus tiks iegādāti arī pārvietojamo galdu un krēslu komplekti, ko piedāvāt papildus pie pirts pakalpojumiem, lai klientiem pēc pirts vai kubula apmeklējuma būtu ērti atpūsties, padzert siltu tēju, kaut ko uzkost vai vienkārši baudīt dabu. Monotona ainava, izbaudot pirts dāvātos priekus gan dvēselei, gan miesai, nu jau senā pagātnē, tagad iespējams uzstādīt pirti vietā, kurā klients ir izvēlējies un būt vēl tuvāk dabai. Pārvietojamās pirtis un kubulus klients uz izvēlēto vietu varēs aizgādāt pats, vai tās nogādās pakalpojuma sniedzējs, par to papildus prasot samaksu. Pirmos mobilās pirts nomas pakalpojumus jau plānots piedāvāt, sākot no šī gada oktobra. Vienas pirts nomas maksa 50-100 EUR / diennaktī atkarībā no komplektācijas (atstājot drošības naudu 200 EUR), savukārt, ja tā būs jāpiegādā, tas papildus klientam maksās 20 EUR par katriem 10 km. Papildus tiks piedāvāta arī dažādu zālīšu un slotu izmantošana, kuru cenas varētu būt no 1,00 – 7,00 EUR (atkarībā no izvēlētā produkta). Saglabāsim savu sentēvu metodes, dzīvosim vienoti ar dabu un būsim stipri gan miesā, gan garā.

Jānis Aleksāns,
Saimnieciskās darbības veicējs,
Tel.Nr. +371 26 451 063
E-pasts: jons1988@inbox.lv

logo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0