Jauniešu deju kolektīvs ”Ūdzeņa” sveic Lendžu ciema iedzīvotājus

Publicēts 23.12.2014
Lendžu JDK ''Ūdzeņa

20. decembra vakarā Lendžu KN jauniešu tautu deju kolektīvs “Ūdzeņa” patīkamā un radošā atmosfērā sagatavoja 60 apsveikuma kartītes, kas svētkos iepriecinās Lendžu ciemā dzīvojošos cilvēkus. Ideja par apsveikumu gatavošanu radās spontāni, bet, šķiet, ka visi ir vienisprātis – tai jākļūst par kolektīva tradīciju! Kartītes tika gatavotas ar mīlestību un labām domām, klausoties Ziemassvētku dziesmas un radot svētku noskaņu sev, un cerams arī visiem tiem, kuri saņems sveicienu no “Ūdzeņas”.

Gaišus un sirsdssildus svētkus vēlot,

Sintija Borise
Lendžu JDK “Ūdzeņa” vadītāja

Jaunieši gatavo apsveikumus4Jaunieši gatavo apsveikumus

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0