Jaunatnes inventāra iegādes projekta „Tūrisma inventārs jauniešu aktīvai un veselīgai atpūtai” īstenošana Tiskādu vidusskolā

Publicēts 17.10.2017

No 2017.gada 1.jūnija līdz 2017.gada 29.septembrim Tiskādu vidusskolā tika īstenots Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes inventāra iegādes projekts. Projekta īstenošanas laikā tika iegādāts tūrisma inventārs uz summu 1106,66 EUR apmērā, no tiem 400,00 EUR ir projekta līdzekļi, 701,86 EUR ir Silmalas pagasta pārvaldes līdzfinansējums. Par piešķirtajiem līdzekļiem tika iegādātas 4 divvietīgas teltis, 4 trīsvietīgās teltis, piepūšamie matrači un guļammaisi.

Projekta īstenošanas laikā tika organizēti divi pārgājieni ar nakšņošanu. 19.-20.jūlijā skolotāja Irīna Ščerbakova ar saviem audzēkņiem, kuri ieguva velosipēda vadītāja apliecību, devās pārgājienā ar velosipēdiem uz Pērtniekiem Sakstagala pagastā. 8.-9. augustā notika pārgājiens uz Rāznas ezeru, kur divas dienas mēs pavadījām atpūtas bāzē „Rāznas līcis” Čornajas pagastā. Pārgājienos piedalījās ap 50 Silmalas pagasta bērni un jaunieši.

Pārgājienu laikā tika organizētas dažādas aktivitātes – makšķerēšana, sporta un citas spēles, ēdiena pagatavošana uz ugunskura, tika attīstītas un pilnveidotas bērnu un jauniešu tūrisma prasmes un iemaņas, iepazināmies ar Rēzeknes novada tūrisma, dabas objektiem un atpūtas vietām, izbaudījām vasaras ūdens priekus, braucot ar laivām, katamarāniem un, protams, vislielāko prieku visiem sagādāja peldēšanās.

Paldies Silmalas pagasta pārvaldei, visiem skolotājiem, skolas darbiniekiem, vecākiem, kuri atbalstīja mūsu idejas tūrisma aktivitātēm, ar kuriem mēs bijām drošībā – Olgai Misevičai, Irīnai Ščerbakovai, Aivaram Šutkam, Ļudai Ščemeļovai, Viktoram Ščerbakovam, Sergejam Misevičam, Marinai Tarakanovai, Kristīnei Jakušenokai, Daigai Klimanei.

Kaut vasarā bija daudz lietainu dienu, bet tieši mūsu pārgājienu dienās mums spīdēja saulīte, bija patīkams laiks un viss ieplānotais projektā tika īstenots.

Projekta koordinators Tiskādu vidusskolas 11.klases skolēns

Arnis Dubovskis

IMG_122320170808_114948DSCF2335DSCF3088

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0