Izstāžu un mākslas dienā Pušā veido origami

Publicēts 17.07.2014
Origami meistardarbi

Izstāžu un mākslas dienu ietvaros Pušā notika origami veidošanas darbnīca, kurā dalībnieki no vairākiem simtiem papīrīšu veidoja kādu interesantu lietu. Jāatzīst, ka grūtākais un darbietilpīgākais process bija tieši paša darba materiāla sagatavošana –  papīra graizīšana un locīšana. Tomēr tas nebija šķērslis vairāku stundu azartiskam darbam, liekot papīrīti pie papīrīša. Vienam pie sirds gāja gulbis kā mīlestības simbols, savukārt kādam citam — vāze vai arī groziņš. Kā atzina viena no radošās darbnīcas dalībniecēm, Evija Vociša, „ieejot azartā, ir vienalga, cik daudz laika tas aizņem. Galvenais ir gandarījums par galarezultātu.”

 

Mārīte Krasnobaja
Pušas tautas nama vadītāja

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0