Izstādē – gadatirgū “Rēzeknes Uzņēmējs” – arī Rēzeknes novada uzņēmēji

Publicēts 03.11.2014
Z/s

Rēzeknes Uzņēmēju biedrības rīkotajā ikgadējā izstādē – gadatirgū “Rēzeknes Uzņēmējs”, kas divas dienas, 31. oktobrī un 1. novembrī, norisinājās Rēzeknes 2. vidusskolas sporta kompleksā, pulcējot vairāk kā 70 ražotājus, amatniekus un pakalpojumu sniedzējus no Latgales un citiem novadiem, šogad piedalījās arī Rēzeknes novada zemnieki un mājražotāji. Sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību, izstādē tika organizēts lauku labumu tirdziņš, kas, kā allaž, piesaistīja lielu pircēju interesi. Ābolus un bumbierus piedāvāja zemnieku saimniecība “Ķirši” no Lendžu pagasta, šoreiz stendā – arī pašu spiesta ābolu sula vakuuma iepakojumā. Tie, kuri paši mājās neskābē kāpostus, jau gatavu produkciju glītā fasējumā varēja iegādāties no Rēzeknes novada lielākā dārzeņu audzētāja – Ozolmuižas pagasta zemnieku saimniecības “Lukstiņmājas”. Garšīgi un veselīgi produkti top Sakstagala pagastā — z/s “Priedaine” piedāvāja smiltsērkšķu produkciju, bet z/s “Lapsiņas” — paipalu olas. Turpat blakus – krāšņi tamborējumi un adījumi, ko darinājusi Ruta Rancāne, Anatolija Vituškina un Jura Krompāna keramika, z/s “Apkalnmājas” ādas darinājumi. Novada zemnieku produkcija tika piedāvāta arī pastarpināti – nesen atvērtajā veikalā veselībai un dzīvespriekam “Zaļais”, Dārzu ielā 44, Rēzeknē, var nopirkt arī z/s “Dzeneiši” zāļu tējas.

Izstādi “Rēzeknes Uzņēmējs” jau piekto gadu pēc kārtas organizē Rēzeknes Uzņēmēju biedrība. Reģionālās uzņēmēju izstādes notiek Valmierā, Cēsīs, Liepājā, arī Daugavpilī. Latgalē šī ir nozīmīga komercizstāde, pasākums Rēzeknē tiek rīkots sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas un novada pašvaldībām. Savukārt Rēzeknes novada pašvaldības ēkā katra mēneša otrajā piektdienā norisinās mājražotāju tirdziņi, nākamais paredzēts 14. novembrī.

 

Anna Rancāne

Autores foto

 

Izstāde aicina pircējusZ/s Ķirši" sākusi piedāvāt pašu spiestas augļu sulasDSCN8119Z/s "Lukstiņmājas" kāpostiNo kreisās - rokdarbniece Ruta Rancāne, z/s "Lapsiņas" saimniece   Rutas Rancānes darinājumiLatgales keramikaJaunais Rēzeknes ekoveikals "Zaļais" piedāvā ekoproduktus arī no Rēzeknes novada.Šī omulīgā saimniece, kas piedāvāja patriotiskos plāceņus no pelēkajiem zirņiem, gan ir no Valmieras novada, bet viņas smaidīgums un komunikācijas spējas varētu būt labs paraugs jebkuram uzņēmējam, kā piedāvāt savu produkciju tirgū

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0