Izsludināts konkurss inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes iniciatīvu projektiem

Publicēts 06.05.2014
Jaunieši vienmēr ir aktīvi!

Rēzeknes novada Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes iniciatīvu projektiem, kas tiks īstenoti no 2014. gada 1. jūnija līdz 2014. gada 1. oktobrim. Konkursa mērķis ir atbalstīt aktivitātes jaunatnes sekmīgākai integrācijai politiskajos, sociālajos, ekonomiskajos un kultūras procesos Rēzeknes novadā.

Konkursā tiek aicinātas piedalīties Rēzeknes novada pagastos darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, jauniešu centri, jauniešu klubi, skolēnu pašpārvaldes un jauniešu neformālās interešu grupas. Pieprasītā summa nedrīkst būt mazāka kā 400,00 Eur un lielāka kā 700,00 Eur. Projekti tiek gaidīti Rēzeknes novada domes Izglītības pārvaldē līdz 14. maijam plkst. 15.00 vai pa pastu līdz 12. maijam (pasta zīmogs). Sīkāka informācija Konkursa nolikumā.

_NOLIKUMS_inventara projekts_2014