Izsludināta dalībnieku pieteikšanās kustību festivālam „Jaunpils 2015”

Publicēts 02.03.2015

Latvijas izglītības iestāžu audzēkņi vecumā līdz 18 gadiem, kā arī mūžam jaunie dejotāji aicināti pieteikties tradicionālajam kustību festivālam “Jaunpils 2015”, kas šogad norisināsies 30. aprīlī Jaunpils pilī. Dalība kustību festivālā sniedz iespēju dejotājiem no visas Latvijas apliecināt savas dejotprasmes, kā arī ļauj pavadīt aktīvu un veselīgu dienu, mācoties rūpēties par dabu.

Šobrīd uzsākta dalībnieku pieteikšanās dalībai festivālā. Lai piedalītos kustību festivālā „Jaunpils 2015”, ir nepieciešams izveidot grupu, iestudēt līdz 4 minūšu garu priekšnesumu vienā no kustību mākslas veidiem (aerobika, modes dejas, ritma dejas, tērpu teātris u.c.), un ar šo priekšnesumu pārstāvēt savu izglītības iestādi festivālā attiecīgajā vecuma grupā – pirmsskolas vecuma grupā, 1. – 4. klašu grupā, 5. – 9. klašu grupā, 10. – 12. klašu grupā vai mūžam jaunajā grupā. Pieteikšanās festivālam norisinās līdz šī gada 23. aprīlim, piesakoties festivāla organizatorei Irēnai Martuzānei, zvanot pa tālruni 26464378 vai rakstot uz e-pasta adresi irenkom@inbox.lv.

Paralēli festivāla norisei paredzēta izklaidējoša programma, popularizējot videi draudzīgu un veselīgu dzīvesveidu.

Jaunpils kustību festivālu tradicionāli organizē biedrība „Kultūras laboratorija”, SIA „Zaļā josta”, kustību studija „MIks” un pašvaldības aģentūra „Jaunpils”, pulcējot simtiem dejotāju no visas Latvijas.

 

Papildu informācija:
Irēna Martuzāne
Tālr.: 2 6464378
E-pasts: irenkom@inbox.lv

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0