Izdots latgaliešu tautasdziesmu džeza apdaru albums TAIDS DŽEZS

Publicēts 10.12.2020

Latgales kultūras programmas 2020. gadam ietvaros ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts kultūrkapitāla fonda un A/S “Latvijas valsts meži” atbalstu ir īstenots Bērzgales pagasta kultūras biedrības “Viktorija” projekts “Latgaliešu tautasdziesmu džeza apdaru albuma ieraksts“. Projekta mērķis ir veicināt Latgales kultūrvides vērtību popularizēšanu caur latgaliešu tautasdziesmu džeza apdaru albuma izdošanu. Projekta ietvaros ir radīts piecu latgaliešu tautasdziesmu džeza apdaru albums “TAIDS DŽEZS”. Albumā ietvertas šādu tautasdziesmu džeza apdares: “Oki, nalej leiteņ!”, “Aizguoja sauleite”, “Man zeileite viesti nese”, “Touli dzeivoj”, “Meitas guoja vakareitu”. Muzikālās kompozīcijas ir veidojuši trīs līdzautori, topošie mūziķi – Jurģis Lipskis, Ralfs Arbidāns un Kristians Justs. Projektam piešķirtais finansējums 1500,00 EUR apmērā ir izlietots mūzikas albuma producēšanas pakalpojumam.

Latgaliešu tautasdziesmu džeza apdaru albums “TAIDS DŽEZS” ir pieejams šādās vietnēs:

Spotify: ŠEIT
YouTube: ŠEIT

Pateicamies finansiālā atbalsta sniedzējiem, kā arī visiem projekta radošās darba grupas dalībniekiem par veiksmīgu kopīgas ieceres īstenošanu !

Kultūras biedrības “Viktorija” valdes loceklis
Raimonds Arbidāns

Diska dizaina autors- Gatis Gorodničijs

logo rinda

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0