Īstenots projekts velo inventāra iegādei Ilzeskalna pagastā

Publicēts 14.05.2015

Biedrība sporta klubs „Magnen” ir īstenojusi projektu Nr. 14-01-LL23-L413201-000020 „Velo inventāra iegāde aktīva dzīvesveida popularizēšanai un dažādošanai Ilzeskalna pagastā”. Projekts realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros. Publiskais finansējums EUR 3469,18.

Projekta mērķis bija iegādāties kvalitatīvu velo inventāru un aprīkojumu,kas popularizētu velosportu un dažādotu aktīvā dzīvesveida iespējas gan Ilzeskalna pagastā, gan pārējā Rēzeknes novada teritorijā.Tika iegādāti 12 kvalitatīvi velosipēdi un aprīkojums, kas paver iespējas aktīvai nodarbei ar velosportu ne tikai individuāli, bet arī pavadīt brīvo laiku draugu vai ģimenes lokā. Biedrība sporta klubs „Magnen”, balstoties uz savu profesionalitāti, paredz veikt velo apkopi, lai iedzīvotājiem radītu vēlmi pēc patīkamās fiziskās nodarbes, apvienojot to ar tuvākās apkārtnes un velomaršrutu iepazīšanu.

Projekta ietvaros tika izveidots pakalpojums,kas ļauj izmantot velo inventāru ar iespējām piedalīties velobraucienos un citos sporta pasākumos, pārstāvot pagasta un novada intereses.

Māra Kļaviņa
Biedrība sporta klubs „Magnen”

elflaleader

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0