Īstenots projekts “Veļas mājas izveide ar interneta pieejas punktu”

Publicēts 27.03.2015

Mākoņkalna pagasta pārvalde realizēja projektu „Veļas mājas izveide ar interneta pieejas punktu”, kura mērķis ir izveidot jaunu sociālo pakalpojumu Mākoņkalna pagastā, kas nodrošinātu veļas mazgātuves un interneta pieejas punkta funkcijas.

Projekts “Veļas mājas izveide ar interneta pieejas punktu” tika iesniegts un guva atbalstu ELFLA atklātā projektu iesniegumu konkursā pasākumā “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” aktivitātē „Iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegāde un uzstādīšana, infrastruktūras izveide pakalpojumu pieejamībai, kvalitāteiun sasniedzamībai pakalpojuma sniegšanas vietā vietējiem iedzīvotājiem” biedrības „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” Attīstības stratēģijas rīcībā „SOCIĀLO PAKALOJUMU PIEEJAMĪBAS NODROŠINĀŠANA”.

  Projekta īstenošanas rezultātā tika iegādāts – DIVAS VEĻAS MAZGĀJAMĀS MAŠĪNAS, GLUDEKLIS UN GLUDINĀMAIS DĒLIS, ŠŪŠANAS UN IZŠŪŠANAS MAŠĪNA, DIVI DATORI.

Veļas mazgātuves un publiskā interneta pieejas punkta aprīkojuma komplekts tika iegādāts SIA „ITrium”.

Projekta kopējā summa ir EUR 3980,32
ELFLA finansējums EUR 3289,52
Mākoņkalna pagasta pārvaldes finasējums EUR 690,80.

Veļas mazgātuves un publiskā interneta pieejas punktui laipni aicināti izmantot visi pagasta iedzīvotāji!

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0