Audriņu pamatskolā iegādāti trenažieri

Publicēts 05.10.2015

Audriņu pamatskolā un pagastā ir liels skaits jauniešu, kuri no 2014. gada decembra, vakaros un brīvdienās, ir sākuši regulāri apmeklēt Audriņu pamatskolas sporta zāli, lai spēlētu dažādas sporta spēlēs – basketbolu, florbolu, volejbolu. Šogad aprīlī zālē tika uzstādīts eliptiskais trenažieris Christopeit AM 5, kuru Audriņu pamatskolas skolēnu pašpārvaldes lietošanā dāvināja bijusī Audriņu pamatskolas skolotāja un direktora vietniece mācību darbā Tatjana Smirnova. Trenažieris tika noslogots regulāri, tāpēc tika nolemts, ka trenažieru izvēle ir jāpapildina, lai varētu vienlaicīgi nodarboties vairāki cilvēki.

Audriņu pamatskolas skolēnu pašpārvalde uzņēmās koordinēt projekta „Trenažieru iegāde vingrošanas telpai Audriņu pamatskolā”iesniegšanu Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursā par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem 2015. gadā. Rezultātā tika piešķirti 300.00 EUR trenažieru iegādei.

Skolēnu pašpārvaldes sapulcē dalībnieki izvēlējās iegādāties komplekso trenažieri Christopeit SP 10 DeLuxe 313942, SpokeyFrizzy disku ar magnētiem un datoru, bet kā līdzfinansējumu no skolas budžeta tika lūgts iegādāties treniņu solu HMS L8355 ar hantelēm.

Atsākoties jaunajam mācību gadam, Audriņu pamatskolas sporta zāles noslogojums ir pieaudzis, arī blakus ierīkotajā trenažieru zālē trenažieri par brīvu ir pieejami visiem skolas un pagasta jauniešiem. Laipni aicināti!

Liāna Teirumnieka
Audriņu pamatskolas direktore 

IMG_1240 IMG_1225 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0