Īstenots projekts “Lielā zivs!”

Publicēts 29.12.2014

Novembrī biedrība “Rāznas ezera krasta jaunieši” realizēja jau trešo projektu „Lielā zivs!”, kura mērķis ir pilnveidot un uzlabot visa vecuma iedzīvotāju lietderīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas Rāznas ezerā un tā piekrastē.

Projekts “Lielā zivs!” tika iesniegts un guva atbalstu “Rēzeknes rajona kopienu partnerības” izsludinātajā atklātā projektu konkursa VI kārtā “Rīcības programmas Eiropas Zivsaimniecības fonda atbalsta ieviešanai Latvijā 2007.-2013. gadam pasākumā “Teritorijas attīstības stratēģiju īstenošana”.

Projekta īstenošanas rezultātā tika iegādātas trīs drošas un stabilas laivas, lai varētu doties zvejot un noķert jau sen kāroto lomu. Laivas tika iegādātas no SIA “Dole Marine”.

Lielo lomu varēs turpat uz vietas sagatavot un nobaudīt jaunajā lapenē ar grilu, vai arī vienkārši pavadīt jauku atpūtu pie Rāznas ezera ar ģimeni vai draugiem. Jaunieši lapenē varēs rīkot  interesantus un izglītojošus pasākumus. Lapeni uzstādīja SIA “Vilards”.

Projekta kopējā summa ir EUR 8410,60. Atbalsts no Eiropas Savienības Eiropas Zivsaimniecības fonda ir EUR 5045,79.

Lapeni ar grilu un laivas aicināti izmantot Rāznas ezera Ezerkrastu pludmalē.

Santa Viša – Gaisiņa
Biedrības “Rāznas ezera krasta jaunieši” valdes locekle

IMG_2785 (600 x 400)ESezflad

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0