Īstenots projekts „Apskaņošanas aparatūras un inventāra iegāde Strūžānu kultūras namam”

Publicēts 28.08.2018

Mazliet vēlāk nekā paredzēts, beidzot tomēr veiksmīgi realizēts projekts Nr.17-01-AL15-A019.2202-000003 „Apskaņošanas aparatūras un inventāra iegāde Strūžānu kultūras namam”.

Projekta realizācijas procesā Strūžānu kultūras namam ir iegādāta apskaņošanas aparatūra par kopējo summu 7204,34 EUR un inventārs par summu 2545,00 EUR. Aparātūrā ietilpst mikšerpults BEHRINGER X32, izvadkanālu sadalītājs BEHRINGER S32, divi skatuves monitori HK AUDIO LINEAR 112 XA un divas akustiskās tumbas HK AUDIO LINEAR SUB 2000 A, kā arī vadu komplekts visu iepriekšminēto vienību pieslēgšanai un darbības nodrošināšanai.

Šī paša projekta ietvaros iegādāts arī inventārs – dīdžeja galds, piecpadsmit galdi ar saliekamām kājām un piecdesmit skatītāju krēsli, kuri neveido sakabes rindu.

Apskaņošanas aparatūru piegādāja publiskajā iepirkumā uzvarējusī firma „Muz Pro” no Daugavpils , bet inventāru firma „Lazurīts S” no Rīgas.

Tā kā bija ieilgusi iepirkuma dokumentācijas sakārtošana, un bija nepieciešams veikt darbības, kas nav paredzētas projekta iesniegumā, bet ir saistītas ar projekta īstenošanu, Lauku atbalsta dienestā tika saņemts iesniegums ar lūgumu pagarināt Projekta īstenošanas termiņu, uz ko arī tika dota atļauja.

Projekts nu ir veiksmīgi nonācis līdz finišam, un visos nākamajos pasākumos priecēsim savus klausītājus ar augstas kvalitātes apskaņošanas iespējām, kā arī piedāvāsim ērtus un dizainiski skaistus krēslus un galdus saviem apmeklētājiem pasākumu norises laikā.

Leokādija Razgale, Strūžānu kultūras nama vadītāja
Autores foto

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē.

logotipi

IMG_3627IMG_3628 IMG_3635 IMG_3636 IMG_3738 IMG_3742 IMG_3744

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0