Ir uzsākta Rēzeknes regiona lauku sieviešu biedrība “Sidrabrasa” ELFLA projekta “Esam un būsim laimīgas un veiksmīgas” realizācija

Publicēts 03.11.2017

Semināra ietvaros notiks 5 semināru nodarbības ar kafijas pauzi un radošām darbībām. Četru semināru ciklu ”Enerģētiskās prakses nodarbības veselības un pašapziņas nostiprināšana” vadīs Pedagoģijas un psiholoģijas maģistre, Cigun instruktore Zigrīda Radiņa, piekto nodarbību vadīs psiholoģe Iveta Aunīte.

Semināru nodarbību otrajā daļā notiks radošās darbības pērļošanā, filcēšanā, ādas brošu veidošanā, apgūsim dekupāžas tehniku, šķīstošā flizelīna vai tīmekļa tehniku.

Projekta noslēgumā paredzēta radošo darbnīcu darbu izstāde Rēzeknes novada telpās. Pirms Ziemassvētkiem sadarbībā ar Rēzeknes un Viļānu novadu sociālajiem darbiniekiem un vietējo uzņēmēju atbalstu organizēsim akciju ”Apciemo vientuļo pensionāru”, dāvinot projekta laikā tapušos darbus un saldumus vientuļajiem pensionāriem .

Pirmā nodarbība notika 31.oktobrī plkst. 10.00 Griškānu pagasta tautas namā, kurā apguvām Cigun elpošanas paņēmienus dvēseles miera iegūšanai. Semināra nodarbības otrajā daļā iepazinām slapjās filcēšanas tehniku un iemācījāmies izgatavot ziedu piespraudi. Rezultāts bija iepriecinošs , jo piespraudes izdevās krāšņas un košas.

Turpmākās Zigrīdas Radiņas nodarbības Griškānu pagasta tautas namā ar sekojošām tēmām notiks:

Laimīga cilvēka dzīves noslēpums. Apziņas tīrība, domu skaidrība un pozitīvas domāšanas izkopšanas paņēmieni- 7.11. 2017, plkst. 10.00, radošajā darbnīcā apgūsim dekupāžas tehniku.

Darbs ar sievietes- dievietes iekšējiem tēliem pašapziņas celšanai- 14.11.2017, plkst. 10.00, radošajā darbnīcā- veidosim ādas brošas.

Cigun imidžterapija- radošuma dotību apzināšanai sevī un to attīstīšanas iespējas. Es- savas dzīves noteicēja- 21.11.2017, plkst.10.00, radošajā darbnīcā apgūsim šķīstošā flizelīna tehniku.

Piekto semināra-nodarbību vadīs psiholoģe Iveta Aunīte 01.12.2017, plkst. 10.00, radošajā darbnīcā darbosimies pērļošanas tehnikā.

Aicinām pievienoties mūsu pulkam, zvanot R.Tēraudai uz tel. 29373015.

RRLSB “Sidrabrasa” vadītāja Rita Tērauda

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0