Informatīvs seminārs par bioloģiskās lauksaimniecības aktualitātēm

Publicēts 09.03.2015

10. martā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes konsultāciju biroja telpās (Dārzu iela 7a, Rēzekne, LV-4601) notiks Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas (LBLA) rīkots informatīvs seminārs Rēzeknes un Ludzas nodaļu LBLA biedriem un visiem interesentiem par bioloģiskās lauksaimniecības aktualitātēm 2015. gadā.

Semināra norises kārtība:

  • 10:30 – 11:00 – Reģistrācija;
  • 11:00 – 13:30 – Lauku attīstības programma 2014-2020. Bioloģiskās lauksaimniecības nosacījumi un kritēriji. LBLA aktualitātes. LBLA Rēzeknes/Ludzas nodaļas darbība, nodaļas vadītāja vēlēšanas, diskusijas.

Lektors: Gustavs Norkārklis, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs.

LBLA biedriem dalība BEZMAKSAS, pārējiem interesentiem – ziedojums 5 EUR.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0