Griškānu pagastā tiek realizēti jauniešu inventāra iegādes un “Rāznas nacionālā parka biedrības” projekti

Publicēts 21.10.2020

Lai veicinātu jauniešu iesaisti lietderīgā laika pavadīšanā un sporta aktivitātēs, uzlabojot fizisko sagatavotību un veselību, Griškānu pagastā tika realizēts jauniešu inventāra projekts inline hokeja ekipējuma iegādei. Tika iegādāti četri pāri Inline hokeja ekipējuma, ražotāja BAUER skrituļslidas, kā arī trīs hokeja nūjas.

Paralēli inventāra projektam tika iesniegts pieteikums “Rāznas nacionālā parka biedrības” izsludinātajā projektu konkursam par finansējuma piešķiršanu līdz 600 EUR projektiem, kuri veicinās pagastu apvienības (Griškānu, Stoļerovas, Kaunatas, Čornajas, Mākoņkalna pagastu) atpazīstamību, infrastruktūras sakārtošanu, moderno tehnoloģiju ieviešanu un inventāra iegādi dažādu sabiedrisku aktivitāšu nodrošināšanai. Izvērtējot visus iesniegtos projektu pieteikumus, komisija izvēlējās piecus konkursa kritērijiem atbilstošākos projektus, kuros tika iekļauts arī Griškānu pagasta Griškānu jauniešu centra “JOLO” projekts “Inline hokeja un hokeja inventāra iegāde”. Projekta rezultātā tika iegādāts pilns hokeja spēlētāju ekipējums (kopā diviem spēlētājiem), kuru varēs izmantot Griškānu pagasta jaunieši un hokeja entuziasti Kaunatas pagastu apvienībā.

Šis ir nozīmīgs solis Griškānu pagasta sporta attīstībā. Viennozīmīgi, abi realizētie projekti veicinās jauniešu pievēršanos Inline hokeja un hokeja nodarbībām. Rēzeknes novadā ir Inline hokeja laukums, kurš katru sezonu (no aprīļa līdz pat vēlam rudenim) pulcē šī sporta veida vietējos entuziastus, kā arī viesus no Rīgas, Olaines un blakusesošajiem novadiem. Šis ir vēl viens ieguldījums šī sporta veida attīstībā Rēzeknes novadā.

 

Igors Isupovs,
Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists
Inline hokeja entuziasts

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0