Ģimenes diena Čornajā

Publicēts 23.07.2014

18. jūlijā pulksten 18.00 pie Čornajas tautas nama notika Ģimeņu dienas pasākums, kurā piedalījās ciema bērni un viņu vecāki, kopā piecas ģimenes: Logini, Uškani, Vincukovi, Vasiļjevi un Kovaļevski. Pasākuma laikā dalībniekiem bija iespēja asfaltu ciema centrā pārvērst par košu gleznu, no krāsainajiem krītiņiem veidojot zīmējumu „Ģimenē ir spēks”. Kopīgā zīmējumā tika attēlota saule ar ģimeni zem tās, kā arī ģimenes koks – ozols ar atzariem, gulbji un ziedi, kas simbolizē siltumu, mīlestību un uzticību jeb vissvarīgākās sastāvdaļas laimīgai ģimenei, pastāstīja Čornajas tautas nama vadītājs Jānis Aleksāns.

Foto: Jānis Aleksāns Foto: Jānis Aleksāns Foto: Jānis Aleksāns Foto: Jānis Aleksāns Foto: Jānis Aleksāns Foto: Jānis Aleksāns Foto: Jānis Aleksāns

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0