Gaigalavas pagastā īstenots ELFLA projekts „Ģimeņu klubiņa izveide Gaigalavas pagastā”

Publicēts 14.05.2015

Lauku iedzīvotāju atbalsta biedrība “Svētenis” ir īstenojusi ELFLA projektu Nr.13-01-LL23-L413201-000030„Ģimeņu klubiņa izveide Gaigalavas pagastā”. Projekta kopējais budžets ir 6 827,07 EUR, kuru veido 90% ELFLA un 10% Rēzeknes novada pašvaldības Gaigalavas pagasta pārvaldes finansējums.

Realizējot projektu tika izveidots Ģimeņu klubiņš Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta Gaigalavas pirmsskolas izglītības iestādes telpās. Tā ir vieta, kur atpūsties, pavadīt brīvo laiku, uzkrāt zināšanas, uzklausīt vecāku un speciālistu viedokļus, darboties kopā ar bērniem.

Projekta īstenošanas rezultātā tika iegādāti – divi portatīvie datori, mūzikas centrs, televizors, DVD atskaņotājs, videokamera, digitālās klavieres, bezvadu mikrafonu portatīvā sistēma, attīstošie līdzekļi un galda spēļu komplekti, kā arī mēbeles attīstošo līdzekļu un galda spēļu komplektu izvietošanai.

2015. gada 17. aprīlī notika Ģimeņu klubiņa atklāšana.

 

Ilga Švarce
projekta vadītāja

IMG_5498 IMG_0420 IMG_0425 elflaeslad

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0