Gaidāms tirdziņš gardēžiem un amatniecības cienītājiem

Publicēts 04.06.2015
Foto: Eduards Medvedevs

12. jūnijā pl. 9:30 Rēzeknes novada pašvaldības ēkā (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē) notiks kārtējais vietējo mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš. Šī pasākuma popularitāte vēršas plašumā – aktīvāki kļuvuši gan tirgotāji, gan arī pircēji. Īpašs prieks ir par tiem mājražotājiem un amatniekiem, kuri sākumā neticīgi un ar zināmu skepsi ļāvušies izmēģināt savu varēšanu tirgošanās placī, bet nu jau viņi sapratuši, ka šādā veidā var ne tikai sevi parādīt, bet arī kaut ko nopelnīt.

Regulāras tirdziņu organizēšanas rezultātā tirgotāji ir sapazinušies savā starpā un labprāt dalās viedokļos, kā varētu pilnveidot saimniecisko pieeju novada mazo ražotāju produkcijas realizācijas veicināšanai. Tāpēc, lai rosinātu uz pozitīvām pārmaiņām un stiprinātu aktīvo tirgoties gribētāju vēlmi un apņēmību attīstīties, nodibinājums „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” uzreiz pēc tirdziņa norises 12. jūnijā organizē tikšanos ar „Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrības” valdes priekšsēdētāju Agri Locu, kurš dalīsies pieredzē, kas gūta kopš biedrības dibināšanas 2014. gada 31. martā, kā arī sniegs informāciju par iespējām, ko mājražotāji, amatnieki un citi mazie ražotāji varētu izmantot ar šīs biedrības starpniecību un atbalstu. Plašāku informāciju par biedrību var skatīt http://www.latvijasmajrazotaji.lv

Interesentus aicinām iepriekš pieteikties dalībai pasākumā, zvanot Nodibinājuma LEARN vecākajai konsultantei Dainai Butlerei – 26543286 (ņemiet vērā, ka dalībnieku skaits tirdziņā ir ierobežots!).

Informāciju sagatavoja:
Nodibinājuma LEARN vecākā konsultante
Daina Butlere

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0