Feimaņos realizēti Vides aizsardzības fonda projekti

Publicēts 05.11.2015

Feimaņu pagastā pie Feimaņu pamatskolas šī gada laikā tika realizēti divi projekti, kas guvuši atbalstu no Rēzeknes novada pašvaldības Vides aizsardzības fonda, kopā saņemot 5937.23 EUR lielu finansējumu.

Projekta “Apkārtējās vides izzināšanas procesa pilnveidošana” ietvaros laika posmā no 2015. gada jūnija līdz 2015. gada septembrim tika izgatavota un pie Feimaņu pamatskolas uzstādīta lapene,  viens sols un  viena atkritumu urna, savukārt smilšu kaste novietota pie pirmsskolas rotaļu grupas. Minētos darbus veica SIA “Inteco Wood”. Kopējās projekta izmaksas sastāda 3937.23 EUR.

Projekts “Pašā dabas viducī” Feimaņu pamatskolā tika realizēts 2015. gada pavasarī, kas sniedza iespēju ikvienam skolēnam skolotāju vadībā iesaistīties dabas izzināšanā skolas apkārtnē, jo bija vislabākais ieguldījums vides izglītībā, audzināšanā un sabiedrības vides apziņas veicināšanā. Projekta realizēšanas laikā skolas teritorijā tika labiekārtota skolēnu nodarbību un atpūtas vieta sporta laukumā, uzstādīti 6 masīvkoka soliņi, iekārtotas 3 jaunas dekoratīvo puķu dobes, iestādīti dekoratīvie kociņi. Ierīkoto atpūtas vietu turpmāk varēs izmantot kā brīvdabas klasi skolēnu radošām aktivitātēm. Masīvkoka soliņu izgatavošanu veica firma “Inteco Wood”, bet dekoratīvie augu stādi tika iegādāti no Zaigas Graudiņas. Kopējās projekta izmaksas sastāda 2000.00 EUR.

 

Informāciju apkopoja Vita Ameļko

 

 

IMG_7284 (1296 x 864)IMG_4882 IMG_4886 IMG_4898

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0